Antrojo derliaus sėjamoji "Armasz"

700 EUR

Kaina su PVM

Kiekis
Palyginti

Užklausa

Ši forma apsaugota su Google reCAPTCHA

Antro derliaus sėjimas duoda daug naudos, kuri tiesiogiai persiduoda dirvos kokybės didinimui, o tai sąlygoja didesnį produkcijos kiekį gaunamą iš hektaro. Antro derliaus sėjimas leidžia įnešti į dirvą papildomas organines medžiagas, kurios humuso pavidalu maitina dirvą. Tai žinomas būdas įnešti papildomą žaliųjų trąšų dozę. Antro derliaus sėjimas pagerina dirvos struktūrą ir padeda kovojant su piktžolėmis. Šis procesas taip pat apsaugo dirvą nuo drėgmės praradimo ir maitinamųjų medžiagų išplovimo į gruntinius vandenis. Antras derlius gali būti sėjamas įvairiais būdais, kaip kultūra po derliaus nuėmimo, kaip žiemkenčiai ar kaip įsėlis į kitą kultūrą.

Nepriklausomai kokioje situacijoje įsėjamas antras derlius, svarbu pasirinkti tam tikslui tinkamą įrangą. Dažnai tam tikslui naudojami trąšų barstytuvai arba javų sėjamosios. Tačiau nei vienas iš šių sprendimų nėra optimalus. Naudojant barstytuvą sėti mažą kiekį smulkių sėklų yra labai problematiška. Javų sėjamosios naudojimas taip pat bus mažai efektyvus. Šioje situacijoje naudingiausias sprendimas yra naudoti specialias antro derliaus sėjamąsias. Antro derliaus sėjamoji tai dažniausiai yra konstrukcija susidedanti iš talpos ir vieno išsėjimo disko, kuris valdomas mechaniškai, elektros pagalba ar hidrauliškai.

„Armasz“ firmos gaminama antro derliaus sėjamoji turi 110 litrų talpą, kuri uždaroma viršuje, kas leidžia dirbti ir lyjant lietui. Skląstis įjungiantis sėklos padavimą valdomas elektriniu būdu pulteliu esančiu traktoriaus kabinoje. Šios sėjamosios sėjimo plotis yra nuo 2 iki 18 m. Įrenginys taip pat leidžia reguliuoti išsėjimo tankumą. Yra galimybė sėjamąją montuoti ant skutiko.

 

Bunkerio talpa (ltr):

110

Sėjimo plotis (m):

2 - 18

El. įtampa (V):

12

Maišytuvas:

Yra

Papildoma komplektacija:

1. Sėjamosios užmontavimo darbai, kaina 200 Eur.

Suteikiama 2 metų garantija.

 

Kainos gali nežymiai skirtis dėl nuolat svyruojančių valiutų kursų ir besikeičiančių gamintojų kainų.