Rulonų smulkintuvai - dalytuvai "Sipma"

9700 EUR

Kaina su PVM

Kiekis
Palyginti

Užklausa

Ši forma apsaugota su Google reCAPTCHA

Rulonų smulkintuvai SIPMA RB 1200 KRUK ir SIPMA RB 1500 KRUK skirti susmulkinti, išdalyti ir pakloti šiaudus, šieną ir šienainį gyvulininkystės pastatuose bei atviroje vietovėje. Rulonų smulkintuvas SIPMA RB 1200 KRUK skirtas smulkinti cilindrinius rulonus, tuo tarpu modelis SIPMA RB 1500 KRUK skirtas smulkinti cilindrinius ir stačiakampius rulonus..

Universali smulkintuvų konstrukcija leidžia paduoti šienainį ir kloti šiaudus kaip gyvulininkystės pastatuose taip ir atvirame lauke.

Elektroninis valdymo įrenginys smulkintuve SIPMA RB 1500 KRUK ir trijų sekcijų hidraulinis skirstytuvas smulkintuve SIPMA RB 1200 KRUK užtikrina mašinos valdymą iš traktoriaus operatoriaus darbo vietos.

Hidrauliškai valdomas išmetimo kanalas leidžia susmulkintą medžiagą nukreipti tiesiai į lovius ir reguliuoti išmetimo atstumą iki 14 m (pavyzdžiui klojant šiaudus). Smulkintuvo SIPMA RB 1500 KRUK pasukamas išmetimo kanalas gali būti tolygiai pasukamas iki 200° kampu.

Peilių rotorius susmulkina medžiagą ir paduoda ją ant išmetimo rotoriaus mentelių, taip užtikrinant didelį mašinos pralaidumą ir našumą. Rulonų smulkintuvas SIPMA RB 1500 KRUK turi du smulkinimo būgnus.

Virš peilių būgno montuojamos grotelės užtikrina tolygų medžiagos padavimą ant peilių būgno, apsaugo mašiną nuo užsikišimo bei padidina jos patvarumą ir patikimumą.

Mechaninis, grandininis grindų transporteris dėl naudojamos hidraulinės pavaros gali dirbti skirtingais tolygiai reguliuojamais greičiais.

Galinė pakrovimo siena, kurią valdo hidraulinis stūmoklis, leidžia lengvai ir greitai pakrauti ruloną ant mašinos.

Alyvos padavimo reguliatorius hidrauliniame skirstytuve leidžia valdyti grindų transporterio, kuris paduoda medžiagą ant peilių būgno, greitį. Tai leidžia pritaikyti transporterio linijinį greitį prie smulkinamos medžiagos rūšies bei užtikrina optimalų mašinos eksploatavimo galimybių išnaudojimą.

 

Modelis:

RB 1200 KRUK

RB 1500 KRUK

Didžiausias pašarų nupūtimo atstumas (m):

14

14

Didžiausias pašarų šėrimo aukštis (m):

1,2

2,5

Rulono plotis (m):

Iki 1,2

Iki 1,5

Rulono skersmuo (m):

Iki 1,5

Iki 2

Rulonų kiekis (vnt):

1

2

Rekomenduojama traktoriaus galia (AG):

55

80

Minimalus rulono susmulkinimo laikas (min): 3

2

Ilgis (m):

3,4

5,76

Plotis (m):

2

2,3

Aukštis (m):

1,85

2,8

Masė (kg):

1200

2100

Kaina (Eur): 9700 14700

Galima naudoti pakabinamą arba prikabinamą.

Komplektacijoje yra kardaninis velenas, kuris turi prabuksavimo movą.

Neatitinka ES reikalavimų.

Suteikiama 2 metų garantija.

 

Kainos gali nežymiai skirtis dėl nuolat svyruojančių valiutų kursų ir besikeičiančių gamintojų kainų.