Diskinės šienapjovės su plaušintuvais "Pronar"

13900 EUR

Kaina su PVM

Užklausa

Ši forma apsaugota su Google reCAPTCHA

Diskinė šienapjovė Pronar PDF300C priekinė su plaušintuvu, tai šiuolaikinė šienapjovė, pagaminta naudojant naujausias medžiagas ir technologijas. Ji pasižymi labai geromis funkcinėmis savybėmis. Šiuolaikiško stiliaus, kompaktiška, tvirta, o kartu lengva konstrukcija su dideliu kopijavimo diapazonu (510 mm, skaičiuojant nuo darbinės pozicijos: į viršų 270 mm ir žemyn 240 mm). Kopijuojant vietovę, pjovimo juosta nustatoma +7° ir -6° kampu grunto atžvilgiu. Toks pakabinimas užtikrina švarų ir estetišką pjovimą bei tinkamą pjovimo aukštį. Darbui su priekinėmis šienapjovėmis traktorius turi turėti priekinį tritaškį pakabinimo mechanizmą (TPM) ir darbinį veleną bei priekyje turėti vieną hidraulikos sekciją. Diskinė šienapjovė PRONAR 300C papildomai turi pradalgės plaušintuvą, kuris sulaužo nupjautus augalų stiebus ir priedo nutrina nuo augalų vaško sluoksnį, kas pagerina ir pagreitina džiūvimo procesą.

Šienapjovės pavarai pakanka 75 AG. Priekinė diskinė šienapjovė PRONAR PDF300C (PDF300) gali būti jungiama į sąstatą su galine šienapjove PDD 830. Tokio sąstato darbinis plotis sudaro 8,3 m.

 

PAPRASTAI APTARNAUJAMA

dėka galimybės greitai pakeisti peilius juostos priekyje ir gale.

PATVARI

dėl grūdinto grąžtinio plieno naudojamo visuose tiesiogiai su pagrindu kontaktuojančiuose elementuose.

PATOGI

dėl triukšmo sumažinimo dėka dantračių su šlifuotais dantimis panaudojimo.

ERGONOMIŠKA

Atitinkama diskų forma pjovimo metu užtikrina mažesnį galios poreikį.

UNIVERSALI

dėl didelių atsilenkimo ribų palengvina darbą stačiose ir nelygiose vietovėse.

 

Dvipusė diskinė šienapjovė PRONAR PDD830C su plaušintuvu tai puikus pasiūlymas ūkininkams, turintiems didesnius žalųjų želdinių plotus. Ji sudaro alternatyvą brangioms savaeigėms šienapjovėms. Šienapjovėje Pronar PDD830C naudojami plaušintuvai su keturių lygių pradalgės plaušinimo jėgos reguliavimu. Jie turi spirališkai įstatytus, laisvai įtvirtintus, plieninius ir amortizuotus pirštus. Šienapjovę PDD830C sudaro dvi ant vieno rėmo sumontuotos 3 m. darbinio pločio pjovimo sijos. Šienapjovė turi visas galinės šienapjovės PDT300C kinematines ir naudojimo savybes (išskyrus transportavimo padėčių skaičių). Pjovimo plotį 8,3 m gauname sumontavę sąstate su priekine šienapjove kurios darbinis plotis ne mažiau nei 3 m. Šienapjovė transportuojama hidrauliškai pastačius pjovimo sijas į vertikalią padėtį. Nuo sugadinimo užvažiavus ant kliūties pjovimo mechanizmą apsaugo hidraulinė apsauga, kuri pjovimo mechanizmą pakelia ir atlenkia atgal. 

 

PAPRASTAI APTARNAUJAMA

Dėl galimybės greitai pakeisti peilius priekyje ir gale, pridedamas raktas greitam peilių pakeitimui, sutrumpėja eksploatacinio aptarnavimo laikas.

SAUGI

Hidraulinis perpylimo vožtuvas pakelia ir atlenkia atgal pjovimo juostą netikėtai užvažiavus ant kliūties.

EFEKTYVI

Pradalgės plaušintuvo naudojimas šienapjovėje sutrumpina žolių džiuvimo laiką dėl ko ribojamas maistingų augalų sudedamųjų dalių praradimas ir eliminuojama vartymo būtinybė.

 

Modelis: PDF300C PDD830C
Tipas: Pakabinama priekyje Pakabinama gale
Darbinis plotis (m): 3 6 (2x3)
Pradalgės plotis (m): 1,2-2 2x1,5-2x2,3
Darbinio veleno greitis (aps/min): 1000 1000
Peiliukų skaičius (vnt): 14 2x14
Diskų skaičius (vnt): 7 2x7
Našumas (ha/val): 3 8 (PDF+PDD)
Greitis darbo metu (km/val): 10 10
Rekomenduojama traktoriaus galia (AG): 75 150
Masė (kg): 1020 1890
Kaina (Eur): 13900 28600
8,3 m komplekto kaina (Eur): 42500
PAPILDOMA KOMPLEKTACIJA ↓
Didelio našumo plaušintuvas, kaina (Eur): - 580
Hidraulinių žarnų žymėjimas spalvomis, kaina (Eur): 130 130

Su hidrauliniu suvertimu.

Komplektacijoje yra kardaninis velenas, kuris turi prasilenkimo movą.

Suteikiama 2 metų garantija.

 

Kainos gali nežymiai skirtis dėl nuolat svyruojančių valiutų kursų ir besikeičiančių gamintojų kainų.