Automatiniai hidrauliniai ravėtuvai "Jagoda"

LUCY – inovatyvus, hidrauliškai varomas, automatinis šoninis ravėtuvas skirtas kruopščiam piktžolių ravėjimui vaismedžių soduose bei vaiskrūmių plantacijose. Sėkmingai gali būti naudojamas tokiems vaismedžiams ir vaiskrūmiams kaip: obelys, kriaušės, slyvos, vyšnios, trešnės, dekoratyviniai medžiai, vynuogės, aronijų krūmai, šilauogės, avietės, serbentai, erškėčiai ir daugelis kitų.

Novatoriški kovos su piktžolėmis tarp eilių ir tarp augalų sprendimai: hidrauliškai reguliuojamas plotis leidžia automatinį šoninį ravėtuvą LUCY naudoti ūkiuose su skirtingų pločių eilėmis.

Aukščiausias ravėjimo tikslumas: besisukančios darbinės galvutės naikina piktžoles lauko juostose tarp medžių. Pataikiusios į kelmą automatiškai atsitraukia nuo jo, o „apvažiavus“ kliūtį grįžta prie ankstesnių nustatymų. Tokie sprendimai leidžia išvengti bet kokio augalų pažeidimo pavojaus.

Didelis našumas ir saugus darbas be įrenginio operatoriaus: automatinis šoninis ravėtuvas LUCY yra varomas hidrauliškai ir valdomas traktoriaus kabinoje esančios elektrinės konsolės pagalba.

Galimybė visiškai eliminuoti herbicidų naudojimą: automatinis šoninis ravėtuvas LUCY leidžia ženkliai sumažinti ar net visiškai atsisakyti herbicidų naudojimo sodininkystės produkcijos auginime ir užtikrina aukščiausią piktžolių naikinimo kruopštumą.

4000 EUR

Kaina su PVM

Kiekis
Palyginti

Užklausa

Modelis: LUCY
Darbinis plotis (m): 1,1 - 1,7
Ravėtuvų kiekis (vnt): 1
Ravimų eilių kiekis (vnt): 1
Ravėjimo galvos diametras (cm): 30
Rekomenduojamas tepalo siurblio našumas (ltr/min): 30
Greitis darbo metu (km/val): Iki 3
Greitis transportuojant (km/val): Iki 20
Pavaros tipas: Hidraulinė
Bendri išmatavimai:
Ilgis (m):

1,18

Plotis (m):

2,2

Aukštis (m):

1,16

Masė (kg):

180

Kaina (Eur): 4000
Su tvirtinimo mechanizmu, kaina (Eur): 4450

Suteikiama 2 metų garantija.

Kainos gali nežymiai skirtis dėl nuolat svyruojančių valiutų kursų ir besikeičiančių gamintojų kainų.
Markė
JAGODA
Modelis
Hidrauliniai ravėtuvai
Autoplius tipas
Žemės dirbimo / ruošimo technika