Fermų ir mėšlo šalinimo įrengimai

Mūsų įmonėje jau daug metų galima įsigyti „ROLSTAL“ www.rolstal.com firmos gaminamos produkcijos. Šioje gamykloje, kuri buvo įkurta 1989 m., šiuo metu dirba 230 darbuotojų. Firma „ROLSTAL“ gali pasiūlyti plataus spektro gardus ir pertvaras karvėms, kiaulėms, arkliams, bei kitiems gyvuliams. Taip pat šis gamintojas siūlo įvairią mėšlo šalinimo įrangą. Gamykla yra įsikūrusi netoli Lietuvos, tai esant reikalui prieš gaminant skreperius į ūkį atvažiuoja „ROLSTAL“ specialistas ir patikrina ar tikrai tinkamą sprendimą priėmė ūkininkas konsultuodamasis su mūsų vadybininku. Įmonės darbuotojų sumontuotus sudėtingesnius skreperius pajungti įprastai, vėl atvyksta specialistas iš firmos „ROLSTAL“, tokiu atveju visi apsidraudžiame nuo galimų nesusipratimų, bei ramiai suteikiame garantiją.

Kadangi vien iš „ROLSTAL“ gaminių visiškai sukomplektuoti fermos nėra galimybių, o pastebėjome tai, kad ūkininkai vis dažniau nori viską įsigyti vienoje vietoje, praplėtėme sąrašą gamintojų, kurie siūlo fermoms reikalingus gaminius:

„GEYER & HOSAJA“ www.geyer-hosaja.com.pl - tai aukštos kokybės įvairių gumos gaminių gamintojas. Jis savo veiklą pradėjo 1987 m. Šiai dienai, firma išsiplėtusi iki keturių, atskiruose Lenkijos miestuose esančių gamyklų. Jose dirba virš 700 darbuotojų. Taigi, gamintojas sukaupęs tokią patirtį drąsiai savo produkcijai duoda dešimties metų garantiją. „GEYER & HOSAJA“ kilimėliai yra gaminami pagal aukščiausios klasės europinius DLG standartus.

Gamykla „JFC“ www.en.jfcpolska.pl taip pat įkurta 1987 m. ir reguliariai plečiasi. O tai aišku daug pasako apie požiūrį į klientų poreikius ir kokybę. Ši gamykla, pagrindinį dėmesį yra sutelkusi į įvairius plastmasės gaminius. Taigi, kalbant apie fermų įrangą, tai iš šios gamyklos mes tiekiame burbulines ir paprastas didelio litražo girdyklas, šėryklas, dezinfekavimo voneles, namukus veršeliams, srutų rezervuarus, bei daug kitų fermose reikalingų gaminių.

Automatinių šepečių karvėms gamintojas „ZM“ www.zmprzysieki.eu savo veiklos istoriją skaičiuoja nuo 1950 m. Šiai dienai, kiekvienas rimtesnis karvių augintojas supranta, kad įsigytas šepetys salyginai greitai atsiperka padidėjus primilžiams. O primilžiai, kaip žinia didėja proporcingai nuo karvės komfortiškesnio gyvenimo – dalis jo priklauso nuo masažinių šepečių.

Visi šie Lenkijos gamintojai yra gerai žinomi savoje šalyje, visi daugiau ar mažiau eksportuoja savo gaminius po visą Europą, specialiai pabrėžėme visų gamyklų įkūrimo metus, kad lengviau galėtumėte suprasti, jog tai nėra atsitiktiniai ir laikini rinkos dalyviai. Visi turi laiko patikrintas technologijas ir yra savo srities žinovai. Kaip ir daugumą UAB „Margučiai“ siulomų prekių, taip ir fermų įrangą, nesiūlome pačių garsiausių, bei žinoma brangiausių pasaulyje gamintojų, o paprasčiausiai normalų kokybės ir kainos derinį. Žinoma tiems, kas ieško ypatingai žemos kainos, reikėtų pasidomėti Lenkijoje neaiškiu būdu gaminamais arba iš Azijos šalių importuojamais gaminiais.

Belieka paminėti, kad esame užmezgę ryšius su Latvijoje esančiais melžimo įrangos gamintojais „LARTA 1“ www.larta.lv. Šio gamintojo populiariausius ir paprasčiausius gaminius taip pat rasite mūsų tinklapyje su jų specifikacijomis, bei kainomis. Žinoma sudėtingesnių įrengimų internetu nupirkti neįmanoma, todėl ir kainų talpinimas tinklapyje neturi prasmės.

Į visus iškilusius klausimus atsakysime telefonu +370 626 19138, arba atrašysime elektroniniu paštu info@marguciai.lt.