Kategorijos

Filtruoti pagal

Šepečiai

Firma „ZM“ gamina elektrinius šepečius, kurie yra labai svarbus elementas fermoje norint palaikyti gerą karvių sveikatą, didinti komfortą, bei bendrą fermos gerovę. Pirmiausia šie šepečiai buvo eksportuojami į Šveicariją ir labai greitai tapo populiarūs ne tik šioje šalyje, bet ir visoje Europoje. Šis prietaisas gali būti naudojamas taikant palaido karvių laikymo stilių ir yra montuojamas laisvo vaikščiojimo takuose, atsižvelgiant į elektros montavimo niuansus fermoje. Šis prietaisas yra lengvai montuojamas prie sienos ar atramos, dirbti pradeda iš karto, kai tik karvė prisiliečia prie jo. Šepetys turi 250 W elektrinį variklį, kuris yra kontroliuojamas mikroprocesoriaus. Prietaisas gali suktis tiek pagal laikrodžio rodyklę, tiek prieš, sustoja praėjus kelioms sekundėms, kai tik gyvulys pasitraukia nuo jo, todėl jis taupo energija ir tampa ilgaamžiškesnis. Prietaisas iš karto sustoja jei tik kažkas įsivelia į šepečio šerius. Įrodyta tai, kad naudojant elektrinį karvių šepetį ženkliai pagerėja karvių sveikata, didėja komforto lygis fermoje. Prietaiso pagalba karvės gali nuo savęs nusivalyti purvą, bei parazitus, todėl karvių primilžis taip pat auga.

Dviejų besisukančių šepečių sistema, yra sukurta gerinti karvių ir kiaulių komfortą. Ji suteikia geriausią įmanomą šepečiais daromą masažą. Šios sistemos privalumas yra tas, kad šepečiai gali vienu metu nuvalyti bei masažuoti didesnę odos dalį. Sistema yra varoma 370 V varikliu, kurį kontroliuoja mikroprocesorius, jo pagalba šepečių sistema gali prisitaikyti prie kiekvieno gyvulio aukščio.

Šis šepetys buvo apdovanotas aukso medaliu per tarptautinę „Trade Fairs“ mugę Poznanėje, taip pat gavo apdovanojimą už inovatyviausią prietaisą Lenkijos rinkoje.