Sveiki!

     Džiaugiamės galėdami pristatyti daugiau nei aštuoniasdešimt gamintojų aukštos kokybės žemės ūkio, komunalinę bei sodininkystės techniką. Dėl ilgamečio kryptingo darbo pelnėme ne tik klientų, bet ir gamintojų pasitikėjimą: net šešiasdešimt viena gamykla mums suteikė teisę vieninteliams Lietuvoje atstovauti parduodant ir techniškai aptarnaujant jų gaminamą produkciją.

     Nors jie ir nėra garsiausi gamintojai pasaulyje, bet ilgainiui atsirinkome atsakingus ir patikimus partnerius. Visi šie šešiasdešimt vienas gamintojas suteiks Jums dvejų metų garantiją. Technikos aptarnavimą ir remontą atliks mūsų kvalifikuoti specialistai, o pasibaigus garantiniam laikotarpiui ar įsigijus naudotą techniką suteiksime serviso darbuotojų pagalbą bei pasiūlysime atsarginių detalių.

     Mūsų atstovaujamų gamintojų padargus, jų priedus su techninėmis charakteristikomis ir kainomis, visą informaciją apie prekybos vietoje turimą naudotą techniką galite rasti apsilankę interneto svetainėje www.marguciai.lt. Tokiu būdu UAB „Margučiai“ suteikia galimybę išsirinkti techniką neišėjus iš namų. Susidomėję ir atvykę pas mus galėsite vietoje išbandyti techniką, kurios turime ypač platų asortimentą.

 

UAB „Margučiai“

Apie_mus.jpg

 

Sertifikatas1.jpg   Sertifikatas2.jpg