Sveiki !

     Džiaugiamės galėdami pristatyti daugiau nei trisdešimties gamintojų aukštos kokybės žemės ūkio, komunalinę bei sodininkystės techniką. Dėl ilgamečio kryptingo darbo pelnėme ne tik klientų, bet ir gamintojų pasitikėjimą: net aštuoniolika gamyklų mums suteikė teisę vieninteliams Lietuvoje atstovauti parduodant ir techniškai aptarnaujant jų gaminamą produkciją.

     Nors jie ir nėra garsiausi gamintojai pasaulyje, bet ilgainiui atsirinkome atsakingus ir patikimus partnerius. Visi šie aštuoniolika gamintojų suteiks Jums dvejų metų technikos garantiją. Technikos aptarnavimą ir remontą atliks mūsų kvalifikuoti specialistai, o pasibaigus garantiniam laikotarpiui ar įsigijus naudotą techniką suteiksime serviso darbuotojų pagalbą bei pasiūlysime atsarginių detalių.

     Mūsų atstovaujamų gamintojų padargus, jų priedus su techninėmis charakteristikomis ir kainomis, visą informaciją apie prekybos vietoje turimą naudotą techniką galite rasti apsilankę interneto svetainėje www.marguciai.lt. Tokiu būdu UAB „Margučiai“ suteikia galimybę išsirinkti techniką neišėjus iš namų. Susidomėję ir atvykę pas mus galėsite vietoje išbandyti techniką, kurios turime ypač platų asortimentą.

 

UAB „Margučiai“