Filtruoti pagal

Traktoriai "Farmtrac"

Pastaraisiais metais vis labiau pastebima mažos ir vidutinės galios traktorių paklausa. Tokie traktoriai ypač paklausūs tarp ūkių, besinaudojančių ES parama. Todėl UAB “MARGUČIAI” vienintelis oficialus kompanijos FARMTRAC atstovas Lietuvoje tokiems žemdirbiams jau gali pasiūlyti naujus, kokybiškus ir nebrangius FARMTRAC traktorius, kurių galingumas 34-113 AG.

FARMTRAC traktoriuose montuojami visame pasaulyje garsių gamintojų komponentai. BOSCH kuro siurbliai žinomi visame pasaulyje ir montuojami į pačias moderniausias kuro sistemas. Itališki CARRARO varomieji tiltai ir pavarų dėžės (101 ir 112 AG montuojamos vokiškos ZF pavarų dėžės) montuojami į gilias tradicijas turinčių ir visame pasaulyje garsių gamintojų FENDT, NEW HOLLAND, CASE, CLAAS traktorius. Į FARMTRAC traktorius nuo 75 AG montuojami naujo modelio, taip pat garsaus visame pasaulyje gamintojo PERKINS 4,4 l. darbinio tūrio varikliai. Ekonomiški, tikslūs, tylūs, atitinkantys Tier III kuro sąnaudų ir išmetamųjų dujų reikalavimus, šie varikliai pasižymi puikiais galios ir sukimo momento techniniais duomenimis. Būtent šio modelio varikliai montuojami į naujausią MASSEY FERGUSON, MANITOU, GEHL, TEREX, MC CORMICK gamintojų produkciją.

FARMTRAC modernus dizainas sukurtas palengvinti operatoriaus darbą: žemėjanti traktoriaus priekinė dalis ir šone įmontuotas duslintuvas suteikia operatoriui geresnį matomumą priekyje. Dideli kabinos stiklai ir stiklinės durys pagerina aplinkos matomumą dirbant bet kokius darbus.

FARMTRAC traktoriai pasižymi savo nesudėtinga konstrukcija, todėl kasdieninė jų priežiūra yra paprasta ir nereikalauja daug įgūdžių. Visi filtrai ir tepimo taškai išdėstyti nesunkiai pasiekiamose vietose. Kiekvienas FARMTRAC traktorius yra individualiai pagaminamas pagal kliento poreikius. Norėdami atlikti visus savo darbus Jūs turėsite tam tinkamą traktorių. Šiuo metu galime pasiūlyti 20 skirtingų traktoriaus FARMTRAC versijų.

FARMTRAC traktoriams gamintojas suteikia 2 metų arba 1500 moto valandų garantiją. Tokių didelių garantijų nesuteikia net kai kurie žymiai garsesnių traktorių gamintojai.

FARMTRAC traktoriai pasižymi mažomis degalų sąnaudomis.

FARMTRAC traktoriuose montuojamo PERKINS variklio garantijos originalumas:
Kairės pusės variklio apačioje yra lentelė su 15 simbolių kodu. Aštuntas simbolis yra raidė, kuri nurodo variklio kilmės šalį. FARMTRAC traktoriuose, nuo gamybos pradžios, visada yra raidė "U", reiškianti UK - United Kingdom (Jungtinė Karalystė).